Czerwone soczewki – hit tego lata

czerwone soczewki kontaktowe

Kolorowe soczewki kontaktowe wzbudzają wiele skrajnych emocji. Jedni uważają je za ciekawy dodatek, który może urozmaicić wizerunek, inni myślą, że jest to zupełnie niepotrzebny gadżet, który ani nie przynosi pożytku (jeśli nie są to soczewki korekcyjne), ani nawet ładnie nie wygląda. Tegoroczne wakacje pokazują jednak, że zwolenników kolorowych soczewek kontaktowych jest coraz więcej.

Czytaj dalej >>

Czy kupować soczewki kolorowe dzieciom?

badanie wzroku u dziecka

Kolorowe soczewki kontaktowe mają wszystkie właściwości przezroczystych – korygują wady wzroku dzięki tym samym mechanizmom. Jedyną różnicą jest to, że na ich powierzchni nadrukowano delikatnie kolorową tęczówkę, która zasłania naturalną, zmieniając jej barwę. Jeśli pozwalamy naszym dzieciom na używanie soczewek kontaktowych, nie powinniśmy mieć problemu ze zgodzeniem się na zmianę koloru oczu. Oczywiście dotyczy to kolorów, które będą wyglądać naturalnie na oku – takich jak zielony, niebieski czy szary.

Czytaj dalej >>

Kolorowe soczewki dla kibica

soczewki na mecz

Kolorowe soczewki kontaktowe to najbardziej wyszukany, oryginalny, najciekawszy, najczęściej wybierany sposób zmiany wyglądu, polecany na wszelkiego rodzaju imprezy. Nie potrzeba bardzo wielu pieniędzy, aby odmienić swój wygląd i zrobić to w sposób zaskakujący dla otoczenia. Do tego celu wystarczą soczewki kontaktowe z szalonymi wzorami i kolorami, które pozwolą zamienić spojrzenie na oczy kota, obcego czy tylko podkreślić nasz naturalny kolor oczu.

Czytaj dalej >>

Zmiana koloru oczu – nowe spojrzenie z Freshlook

kolorowe soczewki

Nadeszła tak długo oczekiwana wiosna. Nic dziwnego, że chcemy poprawić swój wygląd. Dlatego porzucamy okulary i zakładamy soczewki kontaktowe, by poczuć się pewniej. Ale dlaczego mamy ograniczyć się jedynie do szkieł korekcyjnych? Dlaczego nie zmienić koloru oczu na wymarzony? Wielki wybór kolorów proponuje firma Ciba Vision. Freshlook pozwala na zmianę zarówno ciemnych jak i jasnych tęczówek. Stworzone są nie tylko dla osób z wadami wzroku. Koniec ze sztucznym kolorem. Na…

Czytaj dalej >>

Kolorowe soczewki kontaktowe

soczewki kolorowe japonka

Kolorowe soczewki kontaktowe stają się coraz bardziej popularne. Dzięki nowym technologiom jakie zostały wykorzystane przy tworzeniu soczewek kontaktowych mamy możliwość nie tylko poprawienia koloru swoich oczu poprzez korzystanie z tak zwanych soczewek koloryzujących, ale również całkowitej zmiany wzroku, która bezpośrednio jest związana z korzystanie z linii soczewek Crazy. Dzięki soczewkom Crazy jesteśmy w stanie całkowicie zmienić kolor swoich oczu, poprzez tak zwane nałożenie soczewki na przykład imitującej oczy kota. Istnieje…

Czytaj dalej >>