Nowość na rynku soczewek

soczewki Air View HDBranża okulistyczna to branża stale się rozwijająca. Systematycznie na rynku pojawiają się nowe propozycje, będące ulepszeniem produktów dostępnych w sprzedaży już jakiś czas. Ostatnio pojawiły się soczewki AirView, które dostępne są w wersji jednodniowej oraz miesięcznej.

AirView HD Daily to jednodniowe soczewki kontaktowe, które różnią się od innych już na poziomie opakowania. Kolorystyka pudełeczka nie jest utrzymana w standardowych niebieskich odcieniach, a w kolorach purpury/fioletu i złota. Zaglądając wgłąb opakowania odnajdziemy soczewki silikonowo-hydrożelowe, które wysokim stopniem uwodnienia i miękkością przewyższają wiodące soczewki na rynku. Zakres mocy korekcyjnych, jakie posiadają soczewki AirView HD Daily to od -10 D do +8 D.

AirView HD Monthly – charakterystyka

Miesięczne soczewki AirView to AirView HD Monthly. Kolorystyka i wizualność tych soczewek jest tożsama z soczewkami AirView jednodniowymi. Wysokie uwodnienie soczewki miesięcznej (o soczewkach o wysokim uwodnieniu pisaliśmy również tutaj) sprawia, że nawet pod koniec okresu przeznaczonego do stosowania tych soczewek, osoba je nosząca nie ma problemów ze zjawiskiem wysychania soczewki , co prowadzi do uczucia dyskomfortu. Zakres mocy korekcyjnych jest dokładnie taki sam, jak w przypadku AirView HD Jednodniowych.