Charakterystyka soczewek miesięcznych FitView

soczewki miesięczne FitViewFitView Monthly to soczewki miękkie, miesięczne, przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Ich producent zapewnia, że w każdej sytuacji zapewniają one maksymalne poczucie komfortu, nawet przez cały, długi dzień. Soczewki FitView Monthly zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez specjalistów legitymujących się ponad 20-letnim stażem w branży. Ich doświadczenie i wiedza, dały świetne rezultaty, z których zadowolony będzie każdy użytkownik soczewek kontaktowych FitView Monthly.

Konstrukcja soczewek FitView Monthly ma sferyczny kształt, zarówno w odniesieniu do peryferyjnej, jak i głównej krzywizny soczewki. W obu tych obszarach poszerzone zostały krawędzie soczewki, przez co uzyskano zjawisko spływania łez wewnątrz szkieł. Jest to naturalne nawilżenie dla oczu. Dodatkowo, ich specyficzna budowa powoduje, że zakładanie soczewek Fitview jest niezwykle proste.

Miesięczne soczewki FitView – charakterystyka

Soczewki FitView Monthly zostały wyprodukowane z materiału wysoko uwodnionego, dzięki któremu oko nie wysusza się przez cały dzień. Powierzchnia soczewki posiada antybakteryjny środek, będący integralną częścią jej powłoki. Jest ona przez to odporna na powstawanie i gromadzenie się na soczewce osadów białkowych, pogarszających jakość i komfort widzenia. Soczewki FitView Monthly pozostają znacznie dłużej świeże i czyste, niż zwykłe soczewki.

Co więcej, producent sprawił, że soczewki FitView Monthly są fotochromatycznymi szkłami, co oznacza, że mają bardzo duży poziom przepuszczalności tlenu. Mają ponadto wdrożoną blokadę szkodliwego dla oczu promieniowania UV. Skutecznie szkła FitView Monthly chronią przed promieniowaniem UVA i UVB.

Soczewka FitView Monthly wykorzystuje wielopłaszczyznowość, przez co można ją w bardzo prosty sposób dopasować do cech budowy oka u każdego indywidualnego pacjenta.