Johsnon & Johnson na rynku soczewek kontaktowych

soczewka kontaktowa AcuvueProdukty marki Johnson&Johnson są bardzo chętnie wybierane przez konsumentów i znajdują się w większości naszych gospodarstw domowych. Na pewno każdy z nas potrafi wymienić przynajmniej kilka kosmetyków tego koncernu albo produktów przeznaczonych do pielęgnacji dzieci i niemowląt.

Marka znana jest nie tylko z różnego rodzaju kosmetyków, ale również z wyrobów medycznych (sprzętów oraz leków), a także produkcji soczewek kontaktowych. Soczewki Johnson kryją się pod marką Acuvue. Są bardzo chwalone przez użytkowników i polecane przez lekarzy okulistów. Specjalnością firmy są szkła częstej wymiany, czyli soczewki dwutygodniowe oraz jednodniowe (również toryczne).

Jednodniowe, tygodniowe czy dwutygodniowe?

Szkła dwutygodniowe tej marki, np. Acuvue Oasys mogą stanowić soczewki na noc i dzień – jeśli nie chcemy wyjmować ich na noc, wtedy system wymiany ulega skróceniu – zaleca się używanie ich o połowę krócej, czyli przez jeden tydzień zamiast dwóch. To duża wygoda dla użytkowników, którzy sami decydują jak będą je nosić (wedle własnych upodobań).

Acuvue jest pierwszą marką, jaka wprowadziła na rynek soczewki jednodniowe, które są ciągle udoskonalane, tak by usatysfakcjonować nawet wyjątkowo wybrednych klientów. Noszenie soczewek Acuvue jest bardzo wygodne, gdyż szkła tej marki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, wiążących składniki nawilżające i pozwalających na właściwe dotlenienie oczu. Z kolei soczewki dla astygmatyków, np. Acuvue Advance for Astigmatism charakteryzują się dużą stabilnością i wygodą noszenia.

Pełne opisy soczewek producenta Johnson&Johnson znajdują się w serwisie JakieSoczewki.pl.